Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Sytuacja epidemiczna Co-vid

Uprzejmie informujemy, że w związku z sytuacja epidemiczną, wszystkie planowane wizyty w naszej Poradni zostały odwołane z dniem 17 marca 2020.

W przypadkach pilnych prosimy Pacjentów o kontakt telefoniczny (Tel.: 885 716 716) lub drogą mailową (Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), codziennie w godzinach 10.00 - 12.00.

Zarząd Fundacji i Zespół Medyczny Poradni.

Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży

 

 

 

CLO1Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i MłodzieżyCLO2

 

Diagnozowane i leczone tu są zarówno osoby dorosłe jak też dzieci i młodzież z zaburzeniami gospodarki wapniowo-fosforanowej i metabolizmu kostnego oraz z chorobami układu ruchu. Są to najczęściej: osteoporoza (samoistna, wtórna, okołomenopauzalna), wrodzona łamliwość kości, krzywica, osteopenia, osteomalacje, wady wrodzone kośćca; diagnozowane są nawracające złamania, podejrzenie niedoboru witaminy D i wiele innych. W Centrum znajdują się konsultacyjne gabinety lekarskie, oraz Pracownia Densytometryczna. Nowoczesny aparat służący do oceny gęstości mineralnej kości ? to ?złoty standard? w diagnostyce chorób kości. Badania te mogą być wykonywane jednocześnie z konsultacją lekarską; dla osób ubezpieczonych ? bezpłatnie.

 

Dane adresowe:

ul. Traugutta 11

90-106 Łódź

Telefon: 885-716-716