Idziemy Razem - Aktualności
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Piknik rodzinny

Fundacja Dzieciom "Idziemy Razem" zaprasza na PIKNIK RODZINNY

 

piknik

Konferencja "Aktualne problemy osteologii dziecięcej"

Na zebraniu Zarządu Sekcji Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży (25.06.2018) podjęto decyzję o zorganizowaniu III Konferencji Naukowo-Szkoleniowej nt. "Aktualne problemy osteologii dziecięcej", która odbędzie się 24 listopada 2018 roku (sobota) w Centrum Biznesowym SYNERGIA w Łodzi, ul. Wólczńska 128/134.

Organizatorem Konferencji jest Sekcja Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży, wraz z Fundacją Dzieciom "Idziemy Razem", przy współudziale Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.

Szczegółowy program Konferencji jest w opracowaniu.

Spotkanie ze Strażą Miejska

22 lutego 2018 roku w Auli Ośrodka Pediatrycznego CSK UM, przy ul. Spornej 36/50 odbyło się spotkanie dzieci, przebywających aktualnie w Szpitalu, z Przedstawicielami Straży Miejskiej w Łodzi (Referat Profilaktyki) i Pedagogami Szkoły Podstawowej nr 46 w Łodzi.

Zaprezentowany był także program „Grasz fair play jest OK” o ŁKS – historia, dokonania, sukcesy.

Spotkanie zorganizowała Fundacja Dzieciom „Idziemy Razem”

Wszystkim obecnym DZIĘKUJEMY

 

GALERIA

Podkategorie