Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

XV-lecie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego i XX-lecie działalności KRUS w województwie łódzkim


14 listopada 2012r w Konstantynowie Łódzkim (Biały Pałac) odbyła się piękna uroczystość z okazji 2 Jubileuszy instytucji ważnych dla rozwoju rolnictwa w naszym regionie. Było to XV-lecie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego i XX-lecie działalności KRUS w województwie łódzkim. Osoby kierujące tymi instytucjami, a mianowicie: Dyrektor KRUS Pan Stanisław Zawilski i Prezes Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego – Pan Andrzej Górczyński są bardzo mocno związani z Naszą Fundacją, w której aktywnie, charytatywnie i z pełnym zaangażowaniem działają na rzecz dzieci niepełnosprawnych fizycznie. Prezes Andrzej Górczyński jest Przewodniczącym Rady Fundacji, a Dyrektor Stanisław Zawilski członkiem Rady Programowo-Konsultacyjnej. Niezmienna życzliwość, bezinteresowność i niezwykłe zaangażowanie obydwu Panów w pracy Fundacji zasługują na najwyższe uznanie.

O tym mówiła w swoim wystąpieniu podczas uroczystości Prezes Fundacji – prof. dr hab. n. med. Danuta Chlebna-Sokół, która uczestniczyła w obchodach Jubileuszy. Pani Prezes otrzymała medal z okazji XV-lecia Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego „W TROSCE O ROLNIKÓW”.

Serdecznie gratulujemy obydwu Panom, tak bardzo zasłużonym dla Naszej Fundacji, gratulujemy sukcesów zawodowych i życzymy dalszych sukcesów oraz pełnej satysfakcji z pracy.

 

Zarząd Fundacji

Pomagającej Dzieciom z Chorobami Narządów Ruchu „Idziemy Razem”