Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Sprawozdanie z V Konferencji Sekcji


26.listopada 2022 roku odbyła się V Konferencja z cyklu „ Aktualne problemy osteologii wieku rozwojowego. „Konferencja miała miejsce w Hotelu Borowiecki, w Łodzi ( ul. Kasprzaka 7/9); była zorganizowana przez Sekcję Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży przy PTP, ze współudziałem Fundacji Pomagającej Dzieciom z Chorobami Narządów Ruchu „ Idziemy Razem” oraz Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.


Podczas Konferencji przedstawiono 11 wykładów, a prezentowali je profesorowie z Łodzi, Krakowa, Białegostoku, Warszawy i Lublina. Poniżej oryginalny program Konferencji z zaproszenia ( tytuły wykładów i nazwiska wykładowców z afiliacjami miejsc pracy).

 

sPlk2022.jpg

W przeddzień Konferencji odbyło się Zebranie Zarządu Sekcji Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży ( w Zarządzie jest 11 osób razem z Przewodniczącą ), na którym omówione zostały plany wspólnych badań.

Będą one realizowane przez Członków Zarządu z Zespołami w rożnych ośrodkach w Polsce . Szczegółowe propozycje tej współpracy są zamieszczone w Protokole z Zebrania Zarządu w dniu 25.11. 2022.

 

W Galerii Fundacji znajduje się 12 zdjęć z napisem: Konferencja Sekcji-26.11.2022, Łódź