Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Spotkanie Organów Fundacji

25 stycznia 2024 roku odbyło się coroczne spotkanie głównych organów Fundacji: Zarządu, Rady Fundacji i Rady Programowo-Konsultacyjnej.

Spotkanie miało miejsce w siedzibie Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży (poradni utworzonej i prowadzonej przez Fundację), przy ul. Traugutta 11 w Łodzi.

Omówiono szczegóły działalności w roku 2023 oraz wydatki i zyski jako sprawozdanie finansowe za rok 2023. Sprawozdanie merytoryczne i plan na rok 2024 zamieszczono w Dokumentach – Sprawozdania.

W dyskusji przedstawiono propozycje i plany działania w roku 2024, zgodnie ze statutem Fundacji zarówno na korzyść Podopiecznych jak też promujące Fundację.

 

Serdecznie dziękujemy Naszym Drogim Darczyńcom zapewniając, że otrzymane darowizny będą wykorzystane na potrzeby Naszych Podopiecznych.

Nieśmiało przypominamy, że Fundacja jest organizacją pożytku publicznego

 

fund Logo

 

W Galerii zamieszczamy 4 zdjęcia z naszego spotkania.

Życzenia świąteczne 2023

Naszym Kochanym Podopiecznym, Drogim Darczyńcom i wszystkim Osobom działającym bezinteresownie w Naszej Fundacji ,
Życzenia spokojnych, zdrowych, pełnych życzliwości i miłości  Świąt Bożego Narodzenia ,oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2024 składa Zarząd Fundacji Dzieciom "Idziemy Razem".

 

xMas2023

Mikołajki 2023

    5. grudnia 2023 roku, w przeddzień Święta Mikołaja, w Auli Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii ( Szpital Dziecięcy przy ul. Spornej 36/50, odbyło się „ Spotkanie Mikołajkowe „ dla dzieci i młodzieży przebywających w tym czasie w oddziałach szpitala. Spotkanie to zorganizowała Nasza Fundacja zapraszając Sekcję Profilaktyki Społecznej Straży Miejskiej w Łodzi, która przygotowała program z częścią praktyczną na temat sposobów zapobiegania niebezpieczeństwom możliwym na ulicy, w domu, szkole, środkach komunikacji miejskiej. Część praktyczna z udziałem dzieci była niezwykle atrakcyjna i wzbudziła duże zainteresowanie i aktywność dzieci. W połowie spotkania odbył się koncert kolend w wykonaniu Amatorskiego Zespołu 6 Solistek, z udziałem także gry na gitarach. Wszystkie dzieci otrzymały prezenty przygotowane przez Zarząd Fundacji, które rozdawał uczestnikom spotkania Skarbnik w stroju Mikołaja. Prezenty „mikołajkowe„ otrzymały też dzieci, które z przyczyn medycznych nie mogły opuścić oddziału/łóżka i zejść do Auli Szpitala. Na Spotkaniu, oprócz Przewodniczącej Zarządu - profesor Danuty Chlebnej-Sokół, obecna była Przewodnicząca Rady Fundacji ( w stroju choinki) – dr Beata Romanowska-Pietrasiak, Skarbnik Zarządu (w stroju Mikołaja) - dr inż. Andrzej Sokół, oraz kilku Wolontariuszy Fundacji. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękuję, dziękuję też obecnym dzieciom i ich rodzicom/ opiekunom i Wszystkim Życzę Dobrych Świąt Bożego Narodzenia. Danuta Chlebna-Sokół-Fundator i Prezes Fundacji. Zdjęcie znajdują się w Galerii.