Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Szanowni Państwo, Członkowie Sekcji Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży przy PTP Niestety mijający rok 2021 upłynął nam bez bezpośrednich kontaktów i z ograniczeniem także wszelkich innych okazji i możliwości. Minął już rok od naszej Konferencji ,,Aktualne problemy osteologii dziecięcej”, która odbyła się 12 grudnia 2020r. i mocno wierzymy, że kolejna cykliczna w 2022 roku się odbędzie.

Jesteśmy jednak przekonani, że wielu z Państwa i w tym roku było zaangażowanych w badania naukowe, prezentowanie wyników badań na zjazdach czy też ich publikowanie oraz w inne wystąpienia związane z szeroko rozumianą problematyką metabolizmu kostnego w wieku rozwojowym.

Dlatego zwracamy się z prośbą o przesłanie chociaż krótkich notatek podsumowujących Państwa osiągnięcia w tej dziedzinie w roku 2021, w celu uzupełnienia sprawozdania z działalności Członków Sekcji oraz udostępnienia tych informacji/ wiedzy nam wszystkim. Podzielmy się między sobą tym co udało się i co planujemy w niedalekiej przyszłości. Prosimy także, aby Państwo wyrazili swoją opinię na temat planowanej konferencji i przesłali propozycje zagadnień ważnych i wartych omówienia w postaci wystąpień.

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy i jednocześnie składamy Państwu najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku 2022: pogody ducha, owocnego realizowania marzeń i planów zarówno w życiu prywatnym jak zawodowym, czerpania radości z pracy i czasu spędzanego z rodzinami oraz w tak trudnym czasie dużo zdrowia i wytrwałości. Mamy nadzieję, że nadchodzący Nowy Rok 2022 przyniesie nam wreszcie okazję do osobistych spotkań i wielu interesujących dyskusji.

 

sekcjaSw 

Przewodnicząca Sekcji: prof. dr hab. n med. Danuta Chlebna-Sokół

Sekretarz: lek. Gabriela Orzechowska

sekcjaSw1