Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Podziękowania dla Służby Zdrowia

31 marca 2020 Członkowie Zarządu i Wolontariusze Fundacji przekazali osobom pracującym aktualnie w pięciu łódzkich szpitalach, dary w postaci soków owocowych, jabłek i miodu. Produkty te Fundacja zakupiła w ekologicznych gospodarstwach województwa łódzkiego(Wiatrowy Sad, GPO Elita, Pasieka w Lipce).

Szpitale, które otrzymały ten drobny symboliczny dar wspierający pracę Personelu to: Szpital  Pediatryczny (Uniwersyteckie Centrum Pediatrii) przy ulicy Spornej, Szpital im. J. Korczaka oraz szpitale wojewódzkie: im. M. Kopernika, im.W. Biegańskiego i Szpital im.M. Skłodowskiej-Curie w Zgierzu.

Dziękując za ofiarną pracę w tych trudnych dla nas wszystkich dniach, życzymy Lekarzom, Pielęgniarkom oraz Personelowi Pomocniczemu zdrowia, wytrwałości, spokoju, optymizmu i powodzenia w pracy. (zdjęcia w Galerii

 

Fundacja Dzieciom Idziemy Razem