Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Międzywodzie 2021

W dniach 31.07.-15.08. 2021 w Międzywodziu (miejscowość nadmorska w województwie zachodniopomorskim) odbył się turnus rehabilitacyjny ( usprawniająco -rekreacyjny), zorganizowany przez Stowarzyszenie Osób z Wrodzoną Łamliwością Kości-OI Polska.
Na tym turnusie przebywało dwadzieścioro dzieci, które są podopiecznymi Fundacji ; 15 z nich otrzymało z Fundacji dofinansowanie do turnusu.

Jak co roku, turnus wizytowali , przez kilka dni,  Członkowie Zarządu , w tym Prezes Fundacji- profesor Danuta Chlebna-Sokół, natomiast pielęgniarka i lekarz opiekujący się uczestnikami turnusu to Wolontariuszki Fundacji .

Poza codzienną rehabilitacją, przebywającym na turnusie organizowano spotkania grupowe, różne zabawy, wycieczkę do Międzyzdrojów i statkiem po Zalewie Szczecińskim z wypłynięciem na Bałtyk.

Odbywały się też wieczorki muzyczne  i karaoke z udziałem także najmłodszych podopiecznych Fundacji.
Przedstawiciele Fundacji przekazali uczestnikom turnusu , jako darowiznę , bluzy i kolorowe koszulki oraz różne konfekcyjne drobiazgi zakupione w Domu Mody „ Teresa Kopias „.
W Galerii zdjęcia z napisem : Międzywodzie2021