Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Dzień Dziecka w Walewicach 2022

21.maja 2022 roku w Walewicach- w Kompleksie Pałacowym ze Stadniną Koni i pięknym parkiem z przepływającą przez park rzeką, odbyło się Spotkanie z Okazji Dnia Dziecka. Spotkanie to było zorganizowane przez Fundację Pomagającą Dzieciom z Chorobami Narządów Ruchu „Idziemy Razem” ze współudziałem Zespołu Kompleksu Pałacowego w Walewicach. Na tę Imprezę były zaproszone dzieci – podopieczni Fundacji, w tym najnowsi: dzieci z Ukrainy, oraz dzieci osób działających i wspierających Fundację. Gośćmi Spotkania były także osoby działające i wspierające Fundację oraz rodzice i opiekunowie podopiecznych Fundacji. W programie Uroczystości zaplanowano obiad dla wszystkich uczestników, zwiedzanie z przewodnikiem historycznych komnat pałacu , a dla dzieci liczne, różnorodne gry i zabawy zarówno w pomieszczeniach jak też w parku. Ponadto osoby dorosłe mogły w pięknych pałacowych wnętrzach napić się kawy i wina oraz skosztować wyśmienitych , przygotowanych na tę okazję ciast.

 

Pod koniec Spotkania odbyła się aukcja darów przekazanych w tym celu przez Sponsorów; wszystkie podarowane przedmioty były wylicytowane. Uzyskane z tej licytacji fundusze będą w całości przeznaczone na cele statutowe Fundacji, w tym na dofinansowanie turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci z niepełnosprawnościami narządów ruchu oraz zakup sprzętu rehabilitacyjnego.                                                                  

 

Wszystkim Darczyńcom przedmiotów na Aukcję jak też Osobom, które wylicytowały te przedmioty składamy serdeczne PODZIĘKOWANIA.

dd22                                                                  

Galerii zamieszczono 24 zdjęcia z tego Spotkania z napisem Walewice.