Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Spotkanie Organów Fundacji

25 stycznia 2024 roku odbyło się coroczne spotkanie głównych organów Fundacji: Zarządu, Rady Fundacji i Rady Programowo-Konsultacyjnej.

Spotkanie miało miejsce w siedzibie Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Kości Dzieci i Młodzieży (poradni utworzonej i prowadzonej przez Fundację), przy ul. Traugutta 11 w Łodzi.

Omówiono szczegóły działalności w roku 2023 oraz wydatki i zyski jako sprawozdanie finansowe za rok 2023. Sprawozdanie merytoryczne i plan na rok 2024 zamieszczono w Dokumentach – Sprawozdania.

W dyskusji przedstawiono propozycje i plany działania w roku 2024, zgodnie ze statutem Fundacji zarówno na korzyść Podopiecznych jak też promujące Fundację.

 

Serdecznie dziękujemy Naszym Drogim Darczyńcom zapewniając, że otrzymane darowizny będą wykorzystane na potrzeby Naszych Podopiecznych.

Nieśmiało przypominamy, że Fundacja jest organizacją pożytku publicznego

 

fund Logo

 

W Galerii zamieszczamy 4 zdjęcia z naszego spotkania.