Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach

 

image00617 kwietnia 2015 roku w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbyła się XXII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. W tej uroczystej imprezie udział wzięło 2000 gości. Z ramienia Fundacji Dzieciom „Idziemy Razem” w Gali uczestniczyły: Prof. Danuta Chlebna-Sokół, dr Agnieszka Rusińska i dr Izabela Michałus. Wręczono wiele nagród
i statuetek, głównie dla Firm i Przedsiębiorców. Wśród odznaczeń znalazły się te najwyższe przyznawane przez Sejmik Województwa Śląskiego - medale przyznane za zasługi dla Województwa Śląskiego. Otrzymały je Prof. Danuta Chlebna – Sokół, Prof. Ludgarda Buzek i Dyrektor IR i MSP Beata Białowąs.

Pani Profesor Danuta Chlebna – Sokół, Prezes Fundacji Dzieciom „Idziemy Razem” została uhonorowana przez Kapitułę złotym medalem za działalność medyczną i charytatywną, która obejmuje również wiele dzieci z województwa śląskiego cierpiących m.in. na choroby rzadkie
i przewlekłe, często dzieci niepełnosprawne ruchowo. Są to zarówno Pacjenci Centrum Leczenia Osteoporozy i Innych Chorób Metabolicznych Dzieci i Młodzieży, a także Podopieczni Fundacji i Kliniki Propedeutyki Pediatrii i Chorób Metabolicznych Kości.

Gwiazdą wieczoru był zespół „Czerwone Gitary”, obchodzący 50 lecie swojego istnienia.

Bardzo dziękujemy Panu Dyrektorowi Michałowi Wójcikowi za zaproszenie i serdeczne przyjęcie.

 

Zdjęcia z Gali znajdują się w zakładce Galeria