Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Idziemy Razem

Sprawozdanie z Zebrania Osób działających w Fundacji Dzieciom „Idziemy Razem” 2018

Zebrania takie odbywają się każdego roku i mają charakter sprawozdawczego z dyskusją nad planem działań na rok następny. Zebranie odbyło się w Sali Seminaryjnej Uniwersyteckiego Centrum Pediatrii CSK UM w Łodzi, przy ul. Spornej 36/50.Uczestniczyło w nim 27 osób, chociaż swoje przybycie zgłosiło 41 osób(14 odwołało obecność w ostatniej chwili), ze wszystkich organów Fundacji.   Po powitaniu wszystkich obecnych, Przewodnicząca Zarządu ,Fundator-prof. Danuta Chlebna-Sokół przedstawiła sylwetki nowych Wolontariuszy i powitała obecnych, spośród nich. W ostatnim czasie do Wolontariatu Fundacji zostali przyjęci: Justyna Wiechno, Jolanta Zdziarska, Joanna Kosmowska, Agnieszka Byrwa, Sylwia Gregorczyk i Sławomir Janiga.

Następnie dr Izabela Michałus ,Sekretarz Fundacji, przedstawiła obydwa sprawozdania, merytoryczne i finansowe, dotyczące roku 2018.W dyskusji nad sprawozdaniami głos zabierali Członkowie Rady Fundacji i Rady Programowo-Konsultacyjnej pozytywnie oceniając działania Fundacji oraz planowany program aktywności na rok 2019. Znaczną część dyskusji zajęło omówienie przygotowań do zorganizowania XIII Balu Charytatywnego, który odbędzie się 2.lutego 2019 roku .

W wolnych wnioskach : były już (do 22.listopada 2018) Przewodniczący Rady Fundacji -Andrzej Górczyński złożył na ręce Fundatora Fundacji pisemną rezygnację z funkcji Przewodniczącego Rady, z dniem 22 listopada 2018r.,w związku z powołaniem go na Członka Zarządu Województwa Łódzkiego. Rezygnacja ta została przyjęta przez Fundatora, prof. D. Chlebną-Sokół, która podziękowała Panu Górczyńskiemu za długoletnią ofiarną, pełną zaangażowania działalność w Fundacji i poprosiła Go o pozostanie w roli Wolontariusza Fundacji, na co pan Andrzej Górczyński wyraził zgodę.

Następnie Fundator powołała nowego Członka Rady Fundacji Pana Stanisława Zawilskiego,(dotychczas Członka Rady Programowo-Konsultacyjnej), który wyraził zgodę.

Na zakończenie, dr I. Michałus przedstawiła zebranym pomysły i konkretne propozycje imprez dla niepełnosprawnych podopiecznych Fundacji ,które będą zrealizowane w przyszłym roku.

Zdjęcia z zebrania w galerii.